Technologie a design výstavby domů

Design

Všechny domy, které jsme až doposud realizovali jsou jedinečným originálem. Stavějte s námi, získáte jedinečnou možnost navrhnout si dům podle svých představ. Samozřejmě můžete využít zkušeností našich architektů a designerů, kteří vám pomohou vytvořit jedinečný originál.

Technologie stavby

Základní technologií pro výstavbu domů je cihelný systém POROTHERM s důrazem na detailní zpracování a inovace dle podkladů výrobce. Domy realizujeme také s certifikovaných PLNOSTĚNNÝCH DŘEVĚNÝCH PANELŮ od renomovaného českého výrobce.

V základu jsou domy vybaveny plastovými okny s trojsklem, kvalitním zateplovacím systémem, vyztuženou základovou deskou, certifikovaným vytápěcím systémem. Domy na klíč obsahují vše mimo nábytku,svitidel a kuchyňské linky.

Nízkoenergetické a pasivní domy

Garantujeme minimální náklady na vytápění.

Domy je možno osadit na přání klienta jakýmkoliv vytápěcím systémem s vysokou variabilitou zdrojů vytápění (plynové a el. kotle, tepelná čerpadla, rekuperace, fotovoltaické systémy aj.).

Všechny domy patří do kategorie nizkoenergetické. Jsme schopni realizovat dům tak, aby jej bylo možno začlenit do kategorie domů PASIVNÍCH.

Dům může být na přání vybaven inteligentním systémem řízenítepelným čerpadlem nebo rekuperací.

Domy mohou být vybaveny všemi moderními technologiemi na přání zákazníka.


Aktuality
Rodinný dům na prodej

Rodinný dům na prodej
[29.11.2018]

Realizace stavby rodinného domu typu bungalov 4+1+1 na prodej.
[více…]

AKČNÍ CENY BUNGALOVŮ
[9.6.2015]

AKČNÍ SLEVA 100 000 Kč
[více…]

 
Rodinný dům na klíč Tera Rodinný dům na klíč Tera Rodinný dům na klíč Enzo Rodinný dům na klíč Enzo Rodinný dům na klíč Prima Rodinný dům na klíč Prima Rodinný dům na klíč Monza Rodinný dům na klíč Monza Rodinný dům na klíč Libero Rodinný dům na klíč Libero Rodinný dům na klíč Premier Rodinný dům na klíč Premier Rodinný dům na klíč Herkules Rodinný dům na klíč Herkules Rodinný dům na klíč Dynamik Rodinný dům na klíč Dynamik Rodinný dům na klíč Omega Rodinný dům na klíč Omega Rodinný dům na klíč Modena Rodinný dům na klíč Modena Rodinný dům na klíč Nova Rodinný dům na klíč Nova Rodinný dům na klíč Gemini Rodinný dům na klíč Gemini Další domy a projekty Další domy a projekty