Rodinný dům na klíč Omega

Počet místností:5+1+1
Zastavěná plocha:92 m2
Podlahová plocha:140 m2
Průměrné náklady
na vytápění (rok):
12 900,- Kč
Doba výstavby:9-15 měsíců
Cena RD na klíč vč. základové desky:3 115 000,- Kč
Cena hrubé stavby:1 549 250,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH

Fotogalerie: Rodinný dům na klíč Omega

Soubory:

Popis: Rodinný dům na klíč Omega

Skvěle řešený patrový rodinný dům s plnohodnotným obytným prostorem v 1. patře Vás v základním provedení překvapí dvěmi koupelnami, dvouramenným schodištěm a velkou technickou místností.

Jeho vzhled Vás osloví nadčasovou architekturou a prostorové uspořádání místností je vynikající. Velké místnosti umožňují pohodlné bydlení i početnější rodině, je zde možno podnikat či se věnovatsvým koníčkům.


 
Rodinný dům na klíč Tera Rodinný dům na klíč Tera Rodinný dům na klíč Enzo Rodinný dům na klíč Enzo Rodinný dům na klíč Prima Rodinný dům na klíč Prima Rodinný dům na klíč Monza Rodinný dům na klíč Monza Rodinný dům na klíč Libero Rodinný dům na klíč Libero Rodinný dům na klíč Premier Rodinný dům na klíč Premier Rodinný dům na klíč Herkules Rodinný dům na klíč Herkules Rodinný dům na klíč Dynamik Rodinný dům na klíč Dynamik Rodinný dům na klíč Omega Rodinný dům na klíč Omega Rodinný dům na klíč Modena Rodinný dům na klíč Modena Rodinný dům na klíč Nova Rodinný dům na klíč Nova Rodinný dům na klíč Gemini Rodinný dům na klíč Gemini Další domy a projekty Další domy a projekty