Rodinný dům na klíč Libero

Počet místností:4+1+1
Zastavěná plocha:145 m2
Podlahová plocha:130 m2
Průměrné náklady
na vytápění (rok):
11 900,- Kč
Doba výstavby:7-9 měsíců
Cena RD na klíč vč. základové desky:2 895 000,- Kč
Cena hrubé stavby:1 442 000,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH

Fotogalerie: Rodinný dům na klíč Libero

Soubory:

Popis: Rodinný dům na klíč Libero

Další z rodiny přízemních domů který Vás osloví svým členitým půdorysem zahrnujícím krytou terasu a možností vnějších doplňků. Dobře dispozičně řešené rozmístění jednotlivých místností zaručí pohodlné a bezproblémové bydlení až čtyřčlenné rodině.

Tento dům nabízí množství dispozičních variant jednoduchými úpravami. Jsme si jisti, že se v tomto dobře prosvětleném domě budete cítit skvěle.


 
Rodinný dům na klíč Tera Rodinný dům na klíč Tera Rodinný dům na klíč Enzo Rodinný dům na klíč Enzo Rodinný dům na klíč Prima Rodinný dům na klíč Prima Rodinný dům na klíč Monza Rodinný dům na klíč Monza Rodinný dům na klíč Libero Rodinný dům na klíč Libero Rodinný dům na klíč Premier Rodinný dům na klíč Premier Rodinný dům na klíč Herkules Rodinný dům na klíč Herkules Rodinný dům na klíč Dynamik Rodinný dům na klíč Dynamik Rodinný dům na klíč Omega Rodinný dům na klíč Omega Rodinný dům na klíč Modena Rodinný dům na klíč Modena Rodinný dům na klíč Nova Rodinný dům na klíč Nova Rodinný dům na klíč Gemini Rodinný dům na klíč Gemini Další domy a projekty Další domy a projekty