Rodinný dům na klíč Dynamik

Počet místností:5+1+1
Zastavěná plocha:90 m2
Podlahová plocha:140 m2
Průměrné náklady
na vytápění (rok):
12 900,- Kč
Doba výstavby:8-10 měcíců
Cena RD na klíč vč. základové desky:3 020 000,- Kč
Cena hrubé stavby:1 549 250,- K

Ceny jsou uvedeny bez DPH

Popis: Rodinný dům na klíč Dynamik

Rodinný dům Klasik je určen pro klienty, kteří mají rádi volný prostor. Tento skvěle řešený přízemní rodinný dům s obytným podkrovím vás nadchne rozměrnými pokoji a velmi dobrým dispozičním řešením.

Dvouramenné schodiště a řada dalších detailů splňují velmi vysoké nároky na bydlení. Dostatek prostoru zde najde vícečlenná rodina, je zde možno podnikat a žádní hosté Vás nepřekvapí.


 
Rodinný dům na klíč Tera Rodinný dům na klíč Tera Rodinný dům na klíč Enzo Rodinný dům na klíč Enzo Rodinný dům na klíč Prima Rodinný dům na klíč Prima Rodinný dům na klíč Monza Rodinný dům na klíč Monza Rodinný dům na klíč Libero Rodinný dům na klíč Libero Rodinný dům na klíč Premier Rodinný dům na klíč Premier Rodinný dům na klíč Herkules Rodinný dům na klíč Herkules Rodinný dům na klíč Dynamik Rodinný dům na klíč Dynamik Rodinný dům na klíč Omega Rodinný dům na klíč Omega Rodinný dům na klíč Modena Rodinný dům na klíč Modena Rodinný dům na klíč Nova Rodinný dům na klíč Nova Rodinný dům na klíč Gemini Rodinný dům na klíč Gemini Další domy a projekty Další domy a projekty